imgReway Ankara

Ankara’nın Kalbinde Eşsiz Bir Spor Salonu

Şıklığın ve gücün kusursuz bir birleşimini sunan antrenman bölümümüz ile fiziksel dönüşümü en üst düzeye taşıyoruz. Bu bölüm, estetiğin ve kuvvetin zarafetle buluştuğu bir atmosferde, üyelere unutulmaz bir antrenman deneyimi yaşatmak üzere titizlikle tasarlanmıştır. Antrenman alanımız, en son teknolojiye sahip özel ekipmanlarla donatılarak üyelerin spor performansını artırmaya olanak tanır. Bu çarpıcı atmosfer, üyelerin spor yolculuklarında sınırlarını zorlamalarını teşvik eder, onlara ilham verici bir motivasyon kaynağı sunar.

4.9
star star star star star
70 user
reviews
Spor

Reway Ankara Spor Bölümümüzde Deneyimleyecekleriniz

pt
fitness

NASM sertifikalı alanında uzman, kişiye özel eğitmenlerimizle dilediğiniz forma ve sağlığa kavuşmak.

Fitness

pilates
reformer

Reway pilates reformer ile uzmanlarımız eşliğinde kısa sürede esneklik kazanmak ve güçlenmek.

Pilates

PT Fitness ile Kendinizin En İyi Versiyonu Olun

Alanında uzman PT’lerimiz, üyelerimiz için spor ve beslenme alanlarında etkili bir yol haritası çizip size kusursuz bir program sunar. Kişiye özel spor eğitmenlerimiz her bir üyemizin beslenme alışkanlığına, sağlık durumuna, yaşam şekline ve hedeflerine aşinadır. Bunun yanı sıra spora başladığınız ilk günden itibaren tüm ölçüm ve test takipleri özenle yapılarak antrenmanınızı en doğru şekilde tamamlamanızı sağlar. Sınırlarınızı zorlayarak her derste daha iyi bir versiyonunuza dönüşmek için Reway PT fitness programını tercih edebilirsiniz.

ki̇şi̇sel antrenör

NASM Sertifikalı Kişisel Spor Eğitmeninizle Tanışın

PT fitness programımızla misafirlerimizin kısa sürede istediği forma ve yaşam tarzına ulaşması amaçlanmaktadır. Kendinizi profesyonel bireylerin ellerine bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Amerika’da geçerli NASM sertifikası sahibi kişiye özel eğitmenlerimiz siz değerli üyelerimizin spor alanındaki her ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. PT’lerimiz sporun niteliğini artırıp sizi motive ederek harcadığınız efordan en üst seviyede verim almanızı sağlar.  

Disiplin, Düzen, Motivasyon

Uzman PT’lerimizle süreklilik sağlayabilir, motivasyonunuzu her daim yüksek tutabilirsiniz, böylelikle spor yapmayı hiçbir zaman ihmal etmezsiniz. Disiplin ve motivasyon bir arada olduğu zaman yapılan antrenmanlar sonucunda yaşamınızı baştan sona değiştirmek mümkün hale gelir. Kulübümüzün PT fitness programına kaydolduğunuz ilk günden itibaren hayatınızın yeniden şekillendiğini gözlemleyebilirsiniz.

Üyemiz

Olun

Reway Kulüp, seçkin bir üye tabanına sahip olup, sınırlı sayıda üyelik fırsatı sunar. Üyeliğimiz, özel bir referans sistemiyle yönetilir. Bu sistem sayesinde her üyenin, kulübümüzün değerlerine ve yüksek standartlarına uyum sağlayacağını garanti etmekteyiz. Üyelerimiz hem kaliteyi hem de mahremiyeti ön planda tutan ve benzer düşüncelere sahip bireylerin oluşturduğu ayrıcalıklı bir topluluğun parçasıdır. Reway Kulüp, sadece seçkin bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda üyeler arasında güçlü bir ağ ve bağ kurma imkânı sağlar.

X

Sizi Arayalım

    X

    Sizi Arayalım