Reway Ankara

Pilates Reformer Programımızla Güçlenin

Pilates reformer programımız spordan daha fazlasını vaat ediyor. Bu programımızla, üyelerimizin bedenen ve zihnen sağlıklı ve güçlü olmalarını sağlamayı amaçlamaktayız. Reway’i her ziyaret ettiğinizde bedenen ve zihnen dönüştürücü bir deneyim yaşayacaksınız. Her derste daha da güçlendiğinizi ve sınırlarınızı zorladığınızı hissedebilirsiniz.

Hedeflerinize Kısa Sürede Ulaşın

Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan dengeli programlar sayesinde tüm vücudunuz çalıştırılarak orantılı ve sağlıklı bir şekilde yağ yakmanız ve kilo vermeniz amaçlanır. Düzenli bir şekilde yapılan pilates reformer sayesinde ilk ayın sonunda üyelerimiz kendilerinde gözle görülür bir değişiklik fark edebilir. Uzmanlarımız eşliğinde yaptığınız pilatesle duruşunuzun değişmeye, kemiklerinizin güçlenmeye ve vücudunuzun esneklik kazanmaya başladığını görebilirsiniz.

İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Pilates Yapın

Spor ve sağlık geçmişiniz göz önünde bulundurularak pilates eğitmenlerimiz size özel dersler hazırlar. Uzmanlarımız, daha önce spor yaptıysanız, vücut ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi biraz daha zorlayarak hızlı bir gelişim kaydetmenizi sağlayabilir. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa bölgesel çalışmalar gerçekleştirilebilir. Sakatlanmadan rahatsızlığın olduğu bölgeyi rahatlatmak ve sağlıklı bir yaşam tarzına ulaşmak, Reway ile mümkün. Böylelikle sizi yavaş ama istikralı bir şekilde güçlendirip forma girmenize yardımcı olabiliriz.  

Daha Güçlü ve Zinde Bir Beden için Reway 

Yaşam kalitenizi artırıp sporu hayatınızın bir parçası haline getirmek için uzman eğitmenlerimiz her zaman yanınızda. Özel antrenman ve beslenme programlarıyla kendi potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Doğuş Çabakçor’un değerli üyelerimiz için hazırladığı müzik listeleriyle spor yapmayı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Yaşam tarzınızı değiştirip yeni ve sağlıklı alışkanlıklar edinmeniz için Reway burada. Sizi, uzman eğitmenlerimizle dilediğiniz forma, esnekliğe ve güce adım adım ulaşmaya davet ediyoruz.  

Üyemiz

Olun

Reway Kulüp, seçkin bir üye tabanına sahip olup, sınırlı sayıda üyelik fırsatı sunar. Üyeliğimiz, özel bir referans sistemiyle yönetilir. Bu sistem sayesinde her üyenin, kulübümüzün değerlerine ve yüksek standartlarına uyum sağlayacağını garanti etmekteyiz. Üyelerimiz hem kaliteyi hem de mahremiyeti ön planda tutan ve benzer düşüncelere sahip bireylerin oluşturduğu ayrıcalıklı bir topluluğun parçasıdır. Reway Kulüp, sadece seçkin bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda üyeler arasında güçlü bir bağlantı kurma imkânı sağlar.

X

Sizi Arayalım

    X

    Sizi Arayalım