Reway Ankara

Ankara’nın En İyi Diyetisyenleri ile Sağlığa Yolculuk

Reway Club’da, sadece size özgü bir beslenme deneyimi sunuyoruz. Deneyimli diyetisyenlerimiz, kişiselleştirilmiş beslenme planları ve gelişmiş sağlık stratejileri ile sağlığınızı korumaya odaklanmıştır. Zihinsel ve fiziksel sağlığınızı bir üst seviyeye çıkardığınız kulübümüzde, kişiye özel diyet planları ile desteklenirsiniz.
Kilo kontrolünden, antrenmanlarınıza uygun diyetlere ve diyabet hastaları için özel programlara kadar, uzman diyetisyenlerimiz sizler için burada.

İşte diyetisyenlerimiz ile odaklanabileceğiniz özel programlar!

Deneyimli Diyetisyenlerimiz ile Etkili Kilo Kontrolü

Kilo kontrolü için gösterdiğiniz çabalar yetersiz kalıyorsa sizin için özel olarak hazırlanacak en etkili çözümleri sunmaya hazır deneyimli diyetisyenlerimizle tanışın. Kişiye özel yaklaşımımız ve uzmanlarımızla kilo yönetimi yolculuğunuzda sizi desteklemek için buradayız.

Kalori Kontrolü ve Sağlıklı Kilo Kaybı

Ketojenik Diyet ve Metabolizma Hızlandırma

Aralıklı Oruç ve Vücut Dengesi

Makro Kalori Hesabı ve Optimum Beslenme

Sağlığınızı Ön Plana Çıkarın:

Spor Sonrası İyileşme

Spor sonrası eklem ve kemiklerde meydana gelen olası şişliğin ve yorgunluğun üstesinden gelmek ve genel sağlığınızı iyileştirmek için bireysel ihtiyaçlarınıza uygun doğru beslenme planları sunan diyetisyenlerimizden randevu alabilirsiniz.

Anti İnflamatuar Beslenme Yaklaşımları

Vejetaryen ve Vegan Sağlık Seçenekleri

Enerji Veren Sağlıklı Gıdalar

Temiz Beslenme Programları

Alerjilere ve İntoleranslara Özel Diyetler

Kronik Hastalıkların Kontrolü

İrritabl Bağırsak Sendromu (IBS) İçin Diyetler

Kadın Sağlığına ve Hormonal Dengeye Özel Beslenme

Diyetisyenlerimiz ile Spor Performansınızı Artırın

Beslenme, sağlığınızın ayrılmaz bir parçası olarak spordaki performansınızı bir üst seviyeye çıkarmak için de oldukça önemlidir. Uzman diyetisyenlerimizle performansınızı artıracak ve antrenman öncesi ve sonrası ihtiyaçlarınıza uygun özel olarak hazırlanan beslenme listelerini deneyimleyin.

Üyemiz

Olun

Reway Kulüp, seçkin bir üye tabanına sahip olup, sınırlı sayıda üyelik fırsatı sunar. Üyeliğimiz, özel bir referans sistemiyle yönetilir. Bu sistem sayesinde her üyenin, kulübümüzün değerlerine ve yüksek standartlarına uyum sağlayacağını garanti etmekteyiz. Üyelerimiz hem kaliteyi hem de mahremiyeti ön planda tutan ve benzer düşüncelere sahip bireylerin oluşturduğu ayrıcalıklı bir topluluğun parçasıdır. Reway Kulüp, sadece seçkin bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda üyeler arasında güçlü bir ağ ve bağ kurma imkânı sağlar.

X

Sizi Arayalım

    X

    Sizi Arayalım